Blog
Strona głowna / Blog / Doczekaliśmy się prawdziwej zimy
Powrót

Doczekaliśmy się prawdziwej zimy

     Zaczynam przygodę z informowaniem Was o naszych działaniach i dzieleniem się ciekawostkami ze świata architektury krajobrazu. Z racji tego, że mamy zimę w pełni to mam możliwość nadrobienia relacji z Wami i postaram się utrzymywać ją na bieżąco. Tym razem się na pewno uda. Zacznę od naszych bieżących działań, a w niedalekiej przyszłości będę wracał do Naszych  starszych prac.

   Realizację nad którą obecnie pracujemy przykrył nam śnieg, ukazując naprawdę piękny zimowy krajobraz, jednocześnie zmuszając do przerwy od pracy w terenie. Na zdjęciu mamy widok jaki nas zastał na budowie, kiedy przyjechaliśmy pierwszego dnia opadów śniegu. Jako ciekawostkę dodam, że w tym samym czasie na innych osiedlach w Szczecinie zima jeszcze nie była aż tak widoczna. Jak tylko wrócą dodatnie temperatury, zaczniemy działać dalej by jak najszybciej pokazać wam finalny efekt z nadzieją, że się Wam spodoba.

    Zimowy okres daje nam możliwość w pełni skupienia się na zaplanowaniu nowych ogrodów, które wybudujemy jeszcze w tym roku. Kolejne wyzwania przed Nami, kolejni inwestorzy wybrali nas do współpracy przy zaplanowaniu i budowie swojego wymarzonego zielonego zakątka. Część z ogrodów, które będziemy projektować była już zagospodarowana w pewnej części, mamy więc możliwość zaadaptowania części istniejących elementów do nowych koncepcji. Przy już istniejących ogrodach sprzyja nam zimowa pora, ponieważ przy robieniu zdjęć z drona drzewa mamy w formie bezlistnej i możemy zobaczyć w pełni jak wygląda działka, a dzięki pokrywie śnieżniej nie musimy projekcie usuwać istniejących elementów przy pomocy programów graficznych , pogoda zrobiła to za nas 😀

Większość ogrodów nad którymi pracujemy, będzie miało nowoczesną formę. Nie zabraknie tam miejsca na roboty koszące, iluminacje świetlne i elementy wodne. Postaramy się umieścić w nich jak najwięcej interesujących rozwiązań, które tutaj opiszemy. Może komuś z Was przypadną do gustu i staną się inspiracją w Waszych ogrodach?

     Liczę na to, że chociaż część z Was czytała ten wpis z zainteresowaniem i z chęcią wróci do Nas sprawdzić postępy Naszych prac. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej, macie pytania o Naszą pracę to zachęcam do nawiązania kontaktu, chętnie pomogę.

Paweł